Poznaj
eBimedia lepiej

Usługi Informatyczne Wrocław

Nasze umiejętności, doświadczenie, partnerstwa

eBimedia - Usługi Informatyczne

O nas w skrócie

 

Jesteśmy firmą informatyczną, która od ponad 15 lat wspiera swoich Klientów w osiąganiu biznesowych celów.

Posiadamy szerokie kompetencje w zakresu usług informatycznych a determinacja zespołu i zaangażowanie w wykonywane projekty przekłada się na wzrost wydajności firm naszych Klientów. Wśród wrocławskich firm IT wyróżniamy się strategicznym i długofalowym podejściem.

Nasz główny cel to zapewnienie kompleksowego podejścia do rozwiązań informatycznych w firmie.

Oferujemy szeroki zakres usług informatycznych. Pracujemy indywidualnie z każdym klientem, aby dostosować się do ich potrzeb i zapewnić najlepsze rezultaty.

Zespół od Usług Informatycznych

Budujemy zespół, zmotywowany, kompetentny i otwarty na Klienta oraz jego potrzeby

Oferujemy szeroki zakres usług informatycznychNasi specjaliści posiadają szerokie kompetencje i umiejętności a ich determinacja i zaangażowanie w wykonywane projekty przekłada się na wzrost wydajności firm naszych klientów.

Naszym głównym cel jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań dla klientów, które pomogą w osiąganiu sukcesów biznesowych.

 Pracujemy indywidualnie z każdym klientem, aby dostosować się do ich potrzeb i zapewnić najlepsze rezultaty.

Wartości eBimedia

Usługi informatyczne to nie suchy biznes, to misja, która kierowana jest odpowiednimi wartościami 

  1. Cenimy zaufanie ponad wszystko. Zaufanie jest podstawą każdej udanej relacji biznesowej i podtrzymujemy je we wszystkim, co robimy.
  2. Współpracę budujemy również na empatii biznesowej. Wierzymy, że zrozumienie i wczucie się w potrzeby i wyzwania naszych Klientów jest niezbędne do dostarczania im najlepszych rozwiązań informatycznych i budowania silnych relacji partnerskich.
  3. Priorytetem jest dla nas budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami, dostawcami i partnerami, ponieważ wierzymy, że prowadzi to do wspólnego rozwoju i naturalnego sukcesu.
  4. Inne, równie ważne dla nas kwestie to uczciwość, komunikacja, praca zespołowa i szybka adaptacja.
  5. Ponosimy odpowiedzialność za nasze działania i decyzje, nieustannie dążymy do poprawy umiejętności.

 

Te wartości kierują nami w każdym aspekcie naszej działalności i odzwierciedlają nasze zaangażowanie w świadczenie usług informatycznych przy jednoczesnym zachowaniu silnych standardów etycznych.

Usługi informatyczne - skąd nasze doświadczenie?

Wiedza staje się praktyczna po wielu latach doświadczenia

Nasze doświadczenie w usługach IT zaczęliśmy zbierać ponad 30 lat temu. Jako entuzjaści, którzy od dzieciństwa obcują z komputerami, od ich składania po pisanie programów w pierwszych popularnych językach programowania, nieustannie odkrywaliśmy i wykorzystywaliśmy potencjał komputerów na każdym kroku.

 

W miarę jak nasza pasja do technologii rosła, zaczęliśmy otrzymywać zapytania o usługi związane z sieciami teleinformatycznymi, serwerami i ulepszeniami. Te wczesne działania stały się fundamentem eBimedia i ukształtowały naszą koncentrację na dostarczaniu wysokiej klasy rozwiązań IT dla firmDziś, choć na inną skalę, nadal oferujemy podobny zakres usług, wykorzystując jednocześnie nowoczesne narzędzia i technologie. 

 

Członkowie naszego zespołu zawsze wnoszą ogromną wiedzę i swoje doświadczenia w świadczonych usługach informatycznych, samodzielnie lub w innych firmach IT. Nasze wspólne zaangażowanie w byciu na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi gwarantuje, że dostarczamy naszym klientom adekwatne, wydajne i skuteczne rozwiązania.

Firma Informatyczna Wrocław

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pomożemy Ci, dobrać odpowiednie dla Twojej firmy rozwiązania technologiczne i wdrożymy je tak, abyś uniknął długu technologicznego 

Przeprowadzimy audyt i stworzymy bezpieczną kopie zapasową. Ochronimy wszystkie informacje oraz dane.

Zagwarantujemy pełną opiekę dla pracy zdalnej i stacjonarnej. 

Doświadczenie i umiejętności

W Ebimedia dysponujemy szeroką wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną dzięki czemu jesteśmy skutecznym zespołem.  
Udowadniamy, że w obecnych czasach zarządzanie informacjami w oparciu o rozwiązania informatyczne jest potrzebne i niezbędne aby poprawić efektywność biznesu.
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze IT – począwszy od helpdesku, poprzez rozwiązania chmurowe  aż do szeroko pojętej robotyzacji i automatyzacji

Dbamy o zaufanie i bezpieczeństwo poufnych danych naszych klientów. 

Nasi zadowoleni Klienci

Usługi informatyczne świadczone od lat

Nasi partnerzy

Technologia prowadzona przez najlepszych 

Wspólnie wypracujmy przewagę nad konkurencją

Wypełnij formularz kontaktowy a my skontaktujemy się z Tobą

Certyfikaty 

Potwierdzające nasze doświadczenie 

Rozwiązania IT
Porozmawiajmy